ZN

series

Products

Evaporators

اواپراتورهای سردخانه

ســـری ZN

محصـولات

اواپراتورهای سردخانه سری ZN شرکت تبادل کار، از تولیدات جدید این شرکت به حساب می آید که حاصل سال ها تجربه و طراحی گروه مهندسی تبادل کار است.

بدنه این اواپراتورها از جنس آلومینیوم است و پس از قرار گرفتن تحت عمل آنادایزینگ، رنگ سفید الکترواستاتیک هم به عنوان پوشش بعدی به آن اضافه می شود تا علاوه بر داشتن ظاهری زیبا، باعث افزایش مقاومت سطح در برابر خوردگی و آسیب های فیزیکی احتمالی شود.

اواپراتورهای سری ZN در سه مدل، ۳فین در اینچ، ۴فین در اینچ و ۶فین در اینچ تولید می شود که  قابلیت استفاده در سردخانه های زیر صفری و یا بالاصفری را دارد. فن های اواپراتور سری ZN با قطر ۶۳ سانتی متری هستند که با توجه به حجم هوای مورد نیاز (CFM) عبوری از کویل اواپراتور، تعداد فن ها انتخاب و طراحی شده است.

اواپراتورهای مدل ZN2 دارای دو عدد فن ۶۳ سانتی متری و اواپراتورهای مدل ZN3 دارای سه عدد فن ۶۳ سانتی متری هستند. قدرت پرتاب هوای فن های ۶۳ سانتی متری بيش از 15 متر طول است، پس هنگام انتخاب و جانمایی باید فاصله مناسب از دیوار و یا موانع روبرو را در نظر گرفت.

همچنین با توجه به ابعاد بزرگ اواپراتورهای مدل ZN نسبت به سایر اواپراتورها حتما قبل از انتخاب به جانمایی و ابعاد سالن و دستگاه دقت کنید.

شما می توانید سایر مشخصات فنی اواپراتور سری ZN و ابعاد آن را در جداول زیر مشاهده کنید.

Table A: Evaporator Technical Data ZN series

Table B-1:

Evaporator Capacity Correction

Factors

Table B-2: Room Humidity

Roughing Dimensions (cm) ZN2 series

Roughing Dimensions (cm) ZN3 series